Moja ulubiona firma JANA robiła masło w kostkach 250 g. Doskonale. Mam dwie maselniczki na taką kostkę i wszystko grało. Do czasu.
Ostatnio nie widzę kostek, tylko trzystugramowe osełki. No i nie mieszczą mi się do maselniczek, są wąskie i wysokie, muszę je przykrawać.
I czemu ma to służyć? Kto za tym stoi? Lobby maselniczkowe??????
środa, 14 sierpnia 2013
środa, 10 lipca 2013
Niech żyją stare komórki!
Przyjaciółce padła komórka. Niby miała prawo, wiekowa była. Niemniej - kłopot, bo potrzebny aparat, a w kieszeni płótno tylko. Zrobiłam przegląd byłych komórek odłożonych: "może się przydadzą, sprawne są".
Znalazłam 4 nokie, dwa samsungi i jednego sonyeriksona. Przydały się:)
Wybrałam nokie dla przyjaciółki ( chciala najprostszą jaką znajde, tylko ma dzwonic i sms) i wpadłam na szatański pomysł: swoja znienawidzoną dotykowo - klawiaturową odłożę, wyciągnę starszy, model. Hurraaa!Wszystko działa! Jak dobrze!Jak ja nie znosze dotykowych ekranów!!!!!!!!!
Znalazłam 4 nokie, dwa samsungi i jednego sonyeriksona. Przydały się:)
Wybrałam nokie dla przyjaciółki ( chciala najprostszą jaką znajde, tylko ma dzwonic i sms) i wpadłam na szatański pomysł: swoja znienawidzoną dotykowo - klawiaturową odłożę, wyciągnę starszy, model. Hurraaa!Wszystko działa! Jak dobrze!Jak ja nie znosze dotykowych ekranów!!!!!!!!!
Etykiety:
komórka,
nokia,
przydasie,
samsung,
sony ericksson,
telefon komórkowy
środa, 22 maja 2013
Fotoroleta
Zachcialo mi sie fotorolety do sypialni. Zaciemniającej. J.miał wizję utrwaloną na moim zdjęciu, ale moje zdjęcie miało za małą rozdzielczość...:(
Po dlugich poszukiwaniach nabyłam coś o podobnym charakterze ( w internetowym banku) i zamówiłam wykonanie ( też w internetowej firmie).
To z lewej zrobiłam w Villa Certano, to z prawej kupiłam.
Tak wygląda zamontowana:
Po dlugich poszukiwaniach nabyłam coś o podobnym charakterze ( w internetowym banku) i zamówiłam wykonanie ( też w internetowej firmie).
Tak wygląda zamontowana:
poniedziałek, 6 maja 2013
Uwolnić zioło!
Dzień w Kopenhadze zdominowany przez manifę na pl. Ratuszowym :)
Podobno rozrzucali jointy. Nie zalapałam się :(
sobota, 30 marca 2013
Dezorientacja
Za oknem snieg, czyli Boże Narodzenie?
W blogu ostatni wpis też Bożonarodzeniowy.
A jutro wedle kalendarza Wielkanoc.
Gdzie się podział cały kwartał?
W blogu ostatni wpis też Bożonarodzeniowy.
A jutro wedle kalendarza Wielkanoc.
Gdzie się podział cały kwartał?
poniedziałek, 18 lutego 2013
Przywykłam stawać na Shellu, na espresso i herbatę. Wczoraj poczułam sie jakbym w pysk dostała. Nowy automat znanej sieci nie ma w programie ani espresso (wody do kawy leje spore wiaderko) ani herbaty.
Personel potrafi tylko: to nie ja wymyśliłem. Szlag. Najwyraźniej wymyślił to przemąrzały zamerykanizowany szef szefów. Cóż, poszukam takiej benzyniarni, w której sieci mogę się i herbaty i espresso napić. No i oczywiście zatankować.
Personel potrafi tylko: to nie ja wymyśliłem. Szlag. Najwyraźniej wymyślił to przemąrzały zamerykanizowany szef szefów. Cóż, poszukam takiej benzyniarni, w której sieci mogę się i herbaty i espresso napić. No i oczywiście zatankować.
wtorek, 8 stycznia 2013
Książka
"Kapitał ludzki organizacji. Od motywacji do zaangażowania" - taki tytuł nosi książka, którą dzisiaj nareszcie wzięłam do ręki. J. pisał ją przez ostatnie 5 lat. Zadedykował - mnie. Dziękuję :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)

