piątek, 21 marca 2014
Krymsko
Kiedy patrzę na swój wpis po wakacjach na Krymie cieszę się, że byliśmy tam.Widzieliśmy coś, czego już nie ma i nie będzie. Oczywiście, budynki i plaże pozostaną. Nie ruszą się zabytki architektury, a i ludzie w większości się nie ruszą.Klify Tarchankut będą wyglądać jak wyglądały od stuleci. A na stacji Dżankoje babuszki przyjdą z warenikami. Tylko nie będzie bezpośredniego nocnego pospiesznego pociągu z Kijowa do Eupatorii. Przynajmniej przez dlugi czas.
poniedziałek, 9 września 2013
Czym to sie je?
Krym pełen niespodzianek. Łącznie ze stoiskiem z nasionkami na bazarku w Eupatorii.
Skusiłam się na nasiona pomidorów tygrysich i momordikę ( ponoć lecznicza) co jak ogórki pnące rośnie.Ha!
Skusiłam się na nasiona pomidorów tygrysich i momordikę ( ponoć lecznicza) co jak ogórki pnące rośnie.Ha!
Etykiety:
Eupatoria,
Krym,
mormodika,
nasiona,
pomidory tygrysie
środa, 14 sierpnia 2013
Kto za tym stoi?
Moja ulubiona firma JANA robiła masło w kostkach 250 g. Doskonale. Mam dwie maselniczki na taką kostkę i wszystko grało. Do czasu.
Ostatnio nie widzę kostek, tylko trzystugramowe osełki. No i nie mieszczą mi się do maselniczek, są wąskie i wysokie, muszę je przykrawać.
I czemu ma to służyć? Kto za tym stoi? Lobby maselniczkowe??????
Ostatnio nie widzę kostek, tylko trzystugramowe osełki. No i nie mieszczą mi się do maselniczek, są wąskie i wysokie, muszę je przykrawać.
I czemu ma to służyć? Kto za tym stoi? Lobby maselniczkowe??????
środa, 10 lipca 2013
Niech żyją stare komórki!
Przyjaciółce padła komórka. Niby miała prawo, wiekowa była. Niemniej - kłopot, bo potrzebny aparat, a w kieszeni płótno tylko. Zrobiłam przegląd byłych komórek odłożonych: "może się przydadzą, sprawne są".
Znalazłam 4 nokie, dwa samsungi i jednego sonyeriksona. Przydały się:)
Wybrałam nokie dla przyjaciółki ( chciala najprostszą jaką znajde, tylko ma dzwonic i sms) i wpadłam na szatański pomysł: swoja znienawidzoną dotykowo - klawiaturową odłożę, wyciągnę starszy, model. Hurraaa!Wszystko działa! Jak dobrze!Jak ja nie znosze dotykowych ekranów!!!!!!!!!
Znalazłam 4 nokie, dwa samsungi i jednego sonyeriksona. Przydały się:)
Wybrałam nokie dla przyjaciółki ( chciala najprostszą jaką znajde, tylko ma dzwonic i sms) i wpadłam na szatański pomysł: swoja znienawidzoną dotykowo - klawiaturową odłożę, wyciągnę starszy, model. Hurraaa!Wszystko działa! Jak dobrze!Jak ja nie znosze dotykowych ekranów!!!!!!!!!
Etykiety:
komórka,
nokia,
przydasie,
samsung,
sony ericksson,
telefon komórkowy
środa, 22 maja 2013
Fotoroleta
Zachcialo mi sie fotorolety do sypialni. Zaciemniającej. J.miał wizję utrwaloną na moim zdjęciu, ale moje zdjęcie miało za małą rozdzielczość...:(
Po dlugich poszukiwaniach nabyłam coś o podobnym charakterze ( w internetowym banku) i zamówiłam wykonanie ( też w internetowej firmie).
To z lewej zrobiłam w Villa Certano, to z prawej kupiłam.
Tak wygląda zamontowana:
Po dlugich poszukiwaniach nabyłam coś o podobnym charakterze ( w internetowym banku) i zamówiłam wykonanie ( też w internetowej firmie).
Tak wygląda zamontowana:
poniedziałek, 6 maja 2013
Uwolnić zioło!
Dzień w Kopenhadze zdominowany przez manifę na pl. Ratuszowym :)
Podobno rozrzucali jointy. Nie zalapałam się :(
sobota, 30 marca 2013
Dezorientacja
Za oknem snieg, czyli Boże Narodzenie?
W blogu ostatni wpis też Bożonarodzeniowy.
A jutro wedle kalendarza Wielkanoc.
Gdzie się podział cały kwartał?
W blogu ostatni wpis też Bożonarodzeniowy.
A jutro wedle kalendarza Wielkanoc.
Gdzie się podział cały kwartał?
Subskrybuj:
Posty (Atom)

